معرفی
کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی در جهت ترغیب و فراهم ساختن زمینه برای مشارکت دانشجویان در فعالیت های علمي تحقيقاتي گام برمي دارد.  دانشجویان فعال در انجام تحقیقات علمی بخاطر فعالیت هایشان از طرف کمیته تحقیات دانشجویی مورد حمایت و تشویق قرار خواهند گرفت و از مزایايي همچون شرکت در کنگره هاي علمي داخل و خارج کشور يرخوردار خواهند شد.

کمیته تحقیقات دانشجویی ضمن تشویق دانشجویان برای ورود به عرصه تحقیقات علمی متعهد است تا بصورت مستمر درخواست های دانشجویان در زمینه تحقيقات علمي را مورد بررسي قرار داده و با بهره برداري از حداکثر توان و ظرفيت موجوددر جهت پاسخگويي به اين درخواست ها اقدام نمايد.

برنامه ها و اهداف کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پیراپزشکی
 
·    هماهنگ کردن، تدوین و تصویب تمام سیاست ها و برنامه های کمیته تحقیقات دانشجویی برای جلب مشارکت حداکثری دانشجویان در تحقیقات دانشجويي در جهت توانمند سازي دانشجويان در انجام تحقيقات علمي و يافتن پاسخ براي نيازهاي موجود بويژه در حيطه علوم پيراپزشکي.
·        جلب واستفاده از توان حداکثری اعضای هیت علمی برای شرکت و راهنمایی تحقیقات دانشجویی

·    پیدا کردن راهکار به منظور مرور سیستماتیک فعالیت های انجام شده، پیدا کردن نواقص احتمالی و یافتن راهکارهای لازم در جهت ارتقائ کیفیت تحقیقات دانشجويي

·        استاندارد کردن راهنمایی دانشجویان در انجام پروژه های علمی با انجام مطالعات و برگزاری کارگا ههای لازم برای اساتید راهنما

·        تلاش برای برگزاری کارگاههای علمی مورد نیاز دانشجویان پیراپزشکی

·        توسعه برنامه های ضروری برای هماهنگی و همکاری برنامه ها با دیگر کمیته های تحقیقاتی در سطح دانشگاه

·        گسترش فضای فیزیکی و افزایش بودجه های لازم برای تامین هزینه های تحقیقات دانشجویي

·        افزایش طرح های تحقیقاتی دانشجویی به نسبت سرانه دانشجو تا حد مطلوب کشوری

·    برگزاری سمپوزیوم های دانشجویی  برای ارایه نتایج طرح های تحقیقاتی دانشجویي انجام شده يا معرفي کارهاي تحقيقاتي  در دست انجام بصورت پوستر و سخنراني در هر ترم در سطح دانشگاه.

·    داوری طرح های تحقیقاتی ارایه شده در سمپوزیوم های دانشجویی از طرف کمیته ای از داوران منتخب. ارایه نقطه نظرات، ايرادها و راهکارهاي کميته داوران به صورت مکتوب به مجريان طرح هاي دانشجويي.

·        انتخاب، معرفی و تشویق طرح های تحقیقاتی برتر دانشجویی در جریان هر سمپوزیوم.

 ·    درخواست از دانشجویان برای نگارش و چاپ نتایج طرح های تحقیقاتی خود در مجلات معتبر علمی تا قبل از فارغ التحصیلی و معرفی دانشجویان فارغ التحصیل و داراي مقاله در بولتن کميته تحقيقات دانشجويي در هر سال.
تاریخ به روزرسانی:
1400/04/29
تعداد بازدید:
105
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal